Stručný popis projektu

Zde najdete metodické materiály pro výuku v 1.-4. ročníku SŠ vytvořené v projektu "Jdeme na to od lesa!", registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.09/03.0037. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky v rámci OPVK Liberecký kraj, opatření 1.1. a probíhal v letech 2010-2012 na Gymnáziu Frýdlant. 

Jeho součástí byly především výukové aktivity v oblasti přírodních věd pro vyšší gymnázium: žáci se účastnili nejrůznějších terénních výjezdů, exkurzí či projektových dní, uspořádali vědeckou konferenci, točili o projektu film a reportáže. Naším cílem bylo motivovat žáky k zájmu o přírodní vědy: zajistili jsme proto atraktivní výukové pomůcky a využili každou příležitost k jejich použití. Také jsme připravili 5 sad výukových materiálů, které zde najdete ke stažení a zavedli změny do našeho ŠVP. Projekt bavil nás, vyučující, i naše žáky. Zapojovali se do dobrovolných akcí projektu a oceňovali možnost ověřit si sdělované teoretické poznatky v přírodě samotné.

Kontaktujte nás

Hledáte inspiraci, technickou či metodickou pomoc? Uvítáte školení o renomovaných lektorů z řad učitelů? Neváhejte nás kontaktovat!

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas