Stručný popis projektu

Zajímavé hodiny chemie ve zbrusu nové laboratoři už nejsou jen snem. Díky úsilí Mgr. Miroslavy Bělochové a Ing. Bc. Martiny Čáslavové se celá snaha stala realitou. Projekt Medializace přírodních věd ve škole ZŠ Jungmannovy sady Mělník přinesl nejen moderní laboratoř, ale klade si i další cíle.

Chce zvýšit atraktivitu přírodovědných předmětů, zvláště chemie a fyziky, mezi žáky 8. a 9. tříd díky volitelnému předmětu laboratorní cvičení z fyziky a chemie, které vede paní učitelka Miroslava Bělochová, a motivovat je tak k dalšímu studiu právě těchto oborů na středních a vysokých školách.

Díky projektu vznikl také nový volitelný předmět mediální výchova určený rovněž pro osmáky a deváťáky, jehož obsahem je za pomoci počítačové techniky získávat a zpracovávat informace o určitém problému či projektu. Kromě úkolu informovat okolí má předmět pobavit a poučit jak v oblasti kulturní, tak i sociální. Žáci se účastní „mediálky“ pod vedením paní učitelky Martiny Čáslavové.

Kontaktujte nás

Hledáte inspiraci, technickou či metodickou pomoc? Uvítáte školení o renomovaných lektorů z řad učitelů? Neváhejte nás kontaktovat!

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas