Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Stručný popis projektu

Zajímavé hodiny chemie ve zbrusu nové laboratoři už nejsou jen snem. Díky úsilí Mgr. Miroslavy Bělochové a Ing. Bc. Martiny Čáslavové se celá snaha stala realitou. Projekt Medializace přírodních věd ve škole ZŠ Jungmannovy sady Mělník přinesl nejen moderní laboratoř, ale klade si i další cíle.

Chce zvýšit atraktivitu přírodovědných předmětů, zvláště chemie a fyziky, mezi žáky 8. a 9. tříd díky volitelnému předmětu laboratorní cvičení z fyziky a chemie, které vede paní učitelka Miroslava Bělochová, a motivovat je tak k dalšímu studiu právě těchto oborů na středních a vysokých školách.

Díky projektu vznikl také nový volitelný předmět mediální výchova určený rovněž pro osmáky a deváťáky, jehož obsahem je za pomoci počítačové techniky získávat a zpracovávat informace o určitém problému či projektu. Kromě úkolu informovat okolí má předmět pobavit a poučit jak v oblasti kulturní, tak i sociální. Žáci se účastní „mediálky“ pod vedením paní učitelky Martiny Čáslavové.

Materiály k projektu - Medializace přírodních věd ve škole ZŠ Jungmannovy sady Mělník

Kontaktujte nás

Hledáte inspiraci, technickou či metodickou pomoc? Uvítáte školení o renomovaných lektorů z řad učitelů? Neváhejte nás kontaktovat!

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas