Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Stručný popis projektu

Projekt je zaměřen na implementaci měřícího systému PASCO do výuky přírodovědných předmětů (fyzika, přírodověda, zeměpis a chemie) na základních školách Frýdlantského výběžku. Učitelé v rámci projektu obdrželi na školy vybavení a také absolvovali několik desítek hodin školení a praktických workshopů, kde se seznamovali s jednotlivými komponenty systému PASCO, možnostmi využití čidel a snímačů v praxi. V pracovních skupinách si prakticky vyzkoušeli různé druhy měření a způsoby vyhodnocení naměřených výsledků a práci se softwarem SPARKvue. Hlavním cílem projektu tedy byla modernizace a zatraktivnění výuky přírodovědných předmětů pro žáky. Za tímto účelem vzniklo 40 materiálů vytvořených účiteli a ověřených ve výuce.

Do projektu byli zapojeni tito partneři:

  • Základní škola a Mateřská škola, Hejnice, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola Nové Město pod Smrkem, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec příspěvková organizace
  • Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec

Materiály k projektu - Experiment ve výuce na ZŠ Frýdlantska

Kontaktujte nás

Hledáte inspiraci, technickou či metodickou pomoc? Uvítáte školení o renomovaných lektorů z řad učitelů? Neváhejte nás kontaktovat!

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas